خبرهای ویژه
шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

آیین تحلیف کارآموزان محترم وکالت  روزپنجشنبه دهم  اسفند ماه در سالن همایش هتل بزرگ زنجان برگزار شد.


این مراسم امسال به طور ویژه و مجزا از مراسم جشن استقلال کانون وکلای دادگستری با حضور رییس کل محترم دادگستری زنجان جناب آقای  گلمحمدی،معاونین محترم ،اساتید معزز اختبار و وکلای گرانقدر سرپرست ، میهمانان ویژه وهمچنین کارآموزان و خانواده های معززایشان برگزار شد .مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و  پس از اجرای سرود ملی توسط گروه دستان ناطق، جناب آقای دکتر علی پزشکی رئیس کانون وکلای دادگستری استان زنجان با خیرمقدم به حاضرین و قدردانی از همکاری مجموعه دادگستری استان _  خصوصاً رییس کل محترم دادگستری- با کانون وکلا، نسبت به تعامل بیشتر ابراز امیدواری کردند .ایشان در ادامه نکاتی را درباره اهمیت و ملاحظات شغل قضا و وکالت بیان داشتتند و حساسیت های کار وکالت را برای کارآموزان حاضر در جلسه یادآور شدند.
جناب آقای گلمحمدی رییس کل محترم دادگستری استان  زنجان  نیز به عنوان سخنران بعدی این مراسم ضمن سخنانی اهمیت کار وکالت و جایگاه و شأن والای وکیل را یادآور شده و کارآموزان را  به حفظ بیشتر شئون وکالت دعوت نمودند.
 در ادامه مراسم از جناب آقای گلمحمدی ، وکلای پیشکسوت و وکلای سرپرست با اهدای لوح تقدیر، قدردانی بعمل آمد. مراسم با اجرای آیین تحلیف کارآموزان و تقدیر از برگزیدگان آزمون و پذیرایی خاتمه یافت.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
Scroll to top